niedziela, 1 września 2013

Wrześniowe owsiankowanie - bananowa piankowa owsianka z sosem malinowym, czekoladą i nerkowcami

I ja biorę udział w akcji Maria'n :)

Owsianka na dobry początek września musi zawierać czekoladę :) Maliny zerwane rano prosto z krzaka wylądowały w owsiance w postaci sosu... i nerkowce! 
Pyszna, bananowa i piankowa (ubite białko)!Owsianka na mleku owsianym z ubitym białkiem, zmiażdżonym bananem, sosem malinowym, czekoladą i nerkowcami

 A teraz... na rozpoczęcie roku szkolnego! Owsianka była straaaaasznie dobrym jego początkiem. Klasyka nigdy nie zawodzi ;) Nawet nie zauważyłam kiedy zniknęła, a piękna, nowo zakupiona miseczka stała się pusta :)

Smacznego i wszystkiego dobrego na nowy rok szkolny! :)
Mayamee :)

5 komentarzy:

 1. bananowa pianka ! i moje ukochane nerkowce <3 dziś większość z nasz pysznie rozpoczęła ten nowy rok szkolny owsianką :) ja bym chciałam więcej i więcej, bo ona tak szybko się kończy ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. pyszna ta Twoja owsianka! wszystko w niej, co lubię :) takie śniadanie to gwarancja udanego roku szkolnego :)

  a co do Twojego komentarza u mnie - literacko i bardzo ładnie! jeśli o mnie chodzi - możesz ćwiczyć "na mnie" i zawsze zostawiać takie komentarze, miło się takie czyta, bardzo miło! :)

  cieszę się, że poniekąd dzięki mnie spojrzysz na ten dzień nieco inaczej, pozywtynie! z perspektywy czasu właśnie tak on wygląda :) tęskni się do niego!

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak - czekolada musi być, a do tego malinki, orzechy i jest cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciepła owsianka w zimne dni to jest to :)
  Nominowałam Cię do zabawy '20 faktów', więc jeśli miałabyś czas i ochotę to zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń